Verder heb ik studenten geïnterviewd met de vraag wat zij graag anders zouden zien. Uit al deze informatie kwam naar voren dat er in de praktijk een groot verschil zit tussen de ziekenhuissector en verpleeg- en thuiszorgsector. Met name de hoeveelheid medische rekenvragen waar studenten op de werkvloer mee te maken krijgen. Qua onderwerpen is naar voren gekomen dat de huidige onderwerpen niet allemaal meer getoetst hoeven te worden. Voor en tijdens dit proces had ik (reken)collega’s gevraagd om feedback op de tekst en de vragen.
Waar liep je tegenaan?
Dat er veel informatie is over medisch rekenen maar dat de brug tussen theorie en praktijk niet altijd even duidelijk is. Door zelf lesmateriaal te ontwikkelen heb ik gemerkt dat het tekst en vooral plaatjes niet altijd gebruikt mogen worden in verband met auteursrechten.
Wat gaf je energie?
De positieve reacties van studenten en collega’s tijdens de eerste feedback ronde, toen alleen de formulekaart nog maar beschikbaar was.
Wat hebben andere docenten aan je onderzoek?
Vooral medisch rekendocenten hebben veel aan mijn onderzoek, vanwege het lesmateriaal dat ik ermee ontwikkeld heb. Andere docenten zullen blij zijn dat alle gegevens over auteursrechten gebundeld zijn.